Про компанію

img
img
img

Пропонуємо самий широкий асортимент нагород та сувенірної продкуції

img

Працюємо на ринку
України з 2004 року

img

З моменту заснування
компанії було виготовлено більше 1 898 000 виробів

img

Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням: ЧПУ-установки, лазерні фрези, ультразвукові мийки і т.п

img

Штат працівників складає 25 осіб ― всі фахівці з досвідом та профільною освітою

Пару слів про нас

img

Історія розвитку Компанії «Відзнаки та Сувеніри» починається з 2004 року та, стрімко розвиваючись, з невеликою майстернею з виробництва виробів з металу перетворилася на лідера галузі та незамінного партнера кращих українських компаній та організацій.

Сьогодні наше підприємство впроваджує повний цикл виробництва нагородної, сувенірної та корпоративної атрибутики: від підготовки дизайну оригінал макету до готових якісних виробів. Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням та технологіями: холодним штампуванням металів, ювелірним литтям, покриттям виробів гарячими та холодними емалями, а також використовуємо інші сучасні технології, що застосовуються у виробництві нашої продукції. Ми працюємо, щоб перетворювати Ваші ідеї на ексклюзивні та унікальні вироби.

Стиль компанії дуже важливий для іміджу організації, і ми знаємо це як ніхто інший. Наш персонал з великою відповідальністю підходить до кожного замовника корпоративної атрибутики. Фірмовий стиль – це поєднання філософії, культури та основних цінностей компанії, укладених у графічному дизайні. Найкращим способом підкреслити корпоративний стиль, посилити імідж бренду або компанії є корпоративна атрибутика. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід, для того, щоб зрештою Ви отримали саме той продукт, який стане незамінним помічником у формуванні культури підприємства та лояльності Ваших співробітників та партнерів. Корпоративна атрибутика – це «обличчя» організації, у впізнаваність та статус, які високо цінуються у бізнес середовище. Роль нагородної та сувенірної продукції зростає щодня. Причиною цьому є формування нової моделі ділових відносин: переговори, зустрічі, акції, виставки тощо.

Читита повністю

Приклади нашої нагородної продукції

img

Приз Голос Країни

Металевий приз на постаменті виготовлено за допомогою технології лиття, має декоративне покриття з гальванічного нікелю.

Матеріал: Латунь

img

Приз Всеукраїнська будівельна премія Build

Металевий приз на мармуровому постаменті має декоративне покриття. гальванічного золота

У виробництві використовувався:
метал латунь та скло

img

Приз Козак національна ліга професійного боксу України

Металевий приз на мармуровому постаменті має декоративне покриття. гальванічного золота

У виробництві використовувався:
метал латунь