25 років Незалежності України

Цього року ми святкуємо 25 рік незалежності нашої держави. Українці довго боролися за це право, а тому що ми волелюбний і справедливий народ – ми досягли свого. 24 серпня 1991 року позачерговою сесією Верховної Ради РРФСР було прийнято документ, яким проголошено незалежність України та створення самостійної української держави. Ми вже чимало пережили за 25 років, а найголовніше, довели всьому світу, що ми гідні того, щоб називатись незалежними. Кожен може з гордістю носити звання українця, адже Україна це велика та непереможна держава, якою ми маємо пишатися. Ви маєте пам'ятати це не лише 24 серпня, а й щодня. І в цьому вам допоможуть винагороди, зроблені спеціально для цієї знаменної дати.

Наша компанія доклала чимало зусиль у створенні цих нагород, щоб ми мали змогу привітати тих, хто відстоював та боровся за право називатися незалежними. Основою цієї програми стала медаль «25 років Незалежності». Медаль виготовлена ​​за допомогою технології холодного штампування. Використовується метал латунь, товщина якого 2-3 мм. Колодка обтягнута стрічкою, на звороті якої розміщено спеціальне кріплення для одягу. Це не просто нагорода, це символ пережитих подій, які ми повинні пам'ятати. Також частиною цієї програми стала українська символіка. Символіка - це не просто сукупність знаків та символів, це речі, які несуть натхнення і патріотизм нашої нації. У вас є можливість замовити значки та брелоки з українською символікою.

Саме з нашими виробами ви відчуєте незламний дух українського народу.

Чималу роль у виборі нагород грають медалі «Захисник рідної землі» та «Народний герой України». Вони створені для тих, хто зараз виборює свою Батьківщину. Давайте вшануємо та відзначимо їхні заслуги перед рідною землею!

Слава Україні!

Отримати консультацію щодо вибору нагородної атрибутики

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня