Виготовлення шильд із металу для брендування ваших виробів

Виготовлення шильдів із металу для брендування ваших виробів (Шильди металеві)

Шильди з металу – це один із видів накладок для підкреслення корпоративного стилю та іміджу компанії, підвищують впізнаваність бренду або товарного знаку, підкреслюють індивідуальність. Шильдики з металу, металеві накладки застосовуються для маркування товарів фірмового виготовлення - предметів інтер'єру, дверей, меблів, заводського обладнання, в рекламних цілях.

Переваги металевих шильд

• Впізнаваність бренду – завдяки шильді з логотипом ви робите ваш продукт унікальним і відомим.

• Якість виготовлення шильди, накладки використовується метал: латунь, мідь, алюміній, сталь, металеві шильди, накладки, бирки мають стійкість і міцність, стійкість до механічних пошкоджень, вплив вологи, температури, хімічних речовин.

• Технологічні можливості – метод виготовлення шильдів, накладок з металу, у виробництві ми використовуємо такі технології:

хімічне гравіювання, холодне штампування, лиття. Залежно від вимог замовника та бажаного результату та застосування накладок, шильдів з металу, вироби покриваються гальванічним покриттям.

(золочення, нікелювання, сповільнення, сріблення, хромування), а також металеві шильди, накладки фарбуються холодними емалями та лаками, а для найагресивнішого захисту накладки, шильдика застосовується полімерна смола.

• Види кріплення – металевих шильдиків, металевих накладок: основа, що самоклеїться (двох сторонній скотч) – основне застосування на автомобілі, меблі, дерево, вироби з гладкою поверхнею. Після правильного монтажу металевої накладки, шильдика на місце кріплення, виріб не в силі не відірвати.

Вуса – основне застосування для шкір галантереї, картонного виробництва, текстилю, м'яких матеріалів, шильд з вусами сідає у посадкове місце виробу, вуса загинаються на звороті накладки.

Отвори-застосування в меблевій та текстильній промисловості.

Замовити шильди у Києві можна на підприємство «Відзнаки та Сувеніри», ми працюємо на ринку у цій сфері діяльності понад 13 років.

Ми зможемо вам допомогти від розробки дизайну виробу до його виготовлення в будь-яких кількостях та використання оптимальної технології виробництва.

Ця наша спеціалізація і ми у цьому професіонали!

Отримати консультацію щодо вибору нагородної атрибутики

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня