Пропозиція до дня залізничника

Чашка сублімаційна

Чашки з логотипом давно завоювали популярність як пам'ятний сувенір, який є не тільки практичним, а й корисним. Зображення, отримане за допомогою сублімаційної  технології, відрізняється високою якістю та яскравістю кольорів. Серед переваг даної технології варто виділити швидкість виготовлення та невисоку вартість продукції.


Набір посуду з індивідуальним нанесенням

Набір посуду з індивідуальним нанесенням підкреслить солідність та престиж організації. Нанесення логотипу на поверхню скла або кераміки здійснюється на нашому  виробництві за допомогою сублімації чи такої технології, як деколь. Завдяки цим сучасним методикам зображення виходить високоякісним та зносостійким.


Тематичні призи та настільні сувеніри

Наша компанія має великий досвід індивідуального виготовлення корпоративних бізнес-призів та настільних сувенірів на будь-яку тематику. Ця продукція набула  особливої ​​популярності як презент або ювілейний подарунок бізнес партнерам та корпоративним клієнтам. Тематичні призи та настільні сувеніри займуть почесне місце у будь-якому кабінеті, наголосивши на високому статусі свого власника.


Набір корпоративної атрибутики

Значки, брелоки та аксесуари з логотипом компанії не лише доповнять діловий стиль працівників та підкреслять факт процвітання та успішності підприємства.  Корпоративна атрибутика виготовляється за індивідуальним замовленням за допомогою різних методик. У виробництві застосовуються сучасні технології та матеріали високої якості. Ексклюзивна атрибутика у фірмовому стилі – візитна картка успішної компанії.


Діловий набір

Діловий набір – обов'язковий щоденний атрибут будь-якого успішного підприємця. Ручки, щоденники, портмоне та візитниці з логотипом організації вкотре підкреслять  фінансове благополуччя компанії. Нанесення необхідної інформації здійснюється за допомогою технологій тампонного друку та тиснення на поверхню різних матеріалів.


Тарілка сувенірна

Сувенірні тарілки із символікою організації є чудовим корпоративним атрибутом, який стане гарним пам'ятним подарунком для дорогих клієнтів та ділових партнерів  компанії. Вони можуть використовуватись як за своїм безпосереднім призначенням, так і для декору приміщення. Нанесення зображення ми здійснюємо за допомогою деколірування або сублімації.

Отримати консультацію щодо вибору нагородної атрибутики

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня