Нагороди до дня заснування Національної гвардії України

Виробниче підприємство «ВТС Сувенір» спеціалізується на виготовленні високоякісної нагородної атрибутики, серед якої особливим попитом користуються медалі, ордени, нагрудні відзнаки та сувеніри з національною символікою України. Сьогодні ми хочемо привітати військовослужбовців з Днем заснування Національної гвардії України та представити Вашій увазі комплексну пропозицію особливих почесних нагород, розроблених нашими спеціалістами до свята.Медаль АТО

Сучасна Національна гвардія України – це військове формування, яке входить до складу Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції. Вона  покликана виконувати завдання щодо захисту та охорони життя, прав, свобод та законних інтересів усіх українських громадян, суспільства та держави загалом від злочинних та безправних домагань, а також зобов'язана захищати державні кордони та протистояти терористичній діяльності незаконних воєнізованих чи збройних формувань. Згідно із загальнодоступними джерелами чисельність сучасної національної гвардії України становить 60 тисяч військовослужбовців.

Законом України «Про Національну гвардію України» від 4 листопада 1991 року було прийнято рішення щодо створення цього військового формування, відтоді на початку листопада ми вітаємо українських гвардійців з пам'ятним днем. Офіційно свято Національної гвардії України ухвалено відзначати щороку 26 березня, згідно з президентським указом від 18 березня 2015 року. Але ми завжди пам'ятаємо про наших бійців і захисників, цінуємо їхню хоробрість і подвиги, які вони чинили в ім'я нашої вітчизни та її народу.

Сміливці Національної гвардії України гідні найкращої нагороди за свої заслуги перед батьківщиною. У нашій пропозиції Ви знайдете відзнаки, гідні героїв – це насамперед литі бойові медалі та хрести, які виготовляються з особливою ретельністю, адже ці нагрудні знаки вручатимуться українським військовослужбовцям, які ціною неймовірних зусиль бережуть наш світ та спокій.

У відділі продажів нашої компанії Ви можете придбати медалі та бойові нагороди для наших героїв на знак своєї особливої ​​подяки за їхню нелегку та небезпечну діяльність. Пам'ятні медалі та нагороди стануть приємним знаком уваги для наших сміливих військовослужбовців.

Нагорода АТВажливо розуміти, що медаль за заслуги – лише форма подяки українського населення військовим за їхні діяння та подвиги у зоні АТО. І нехай вона непорівнянна з труднощами, які вони переносять, така нагорода герою несе у собі якусь важливу духовну та моральну підтримку для наших солдатів.

Виробнича компанія «ВТС Сувенір» приєднується до загальної подяки національним гвардійцям України та у зв'язку з цим наш колектив розробив та виготовив військові нагороди, які присвячені їхнім подвигам у зоні АТО. Серед нагород для бійців АТО хочеться виділити медалі «Захисник рідної країни» та «Учасник АТО», нагрудні хрести та значки «Нацгвардія». У комплекті з нагородою ми пропонуємо презентабельні футляри та посвідчення. Також ми не залишили поза увагою людей, які надали неоціненну допомогу для військових зони АТО, та створили спеціальні медалі та значки «Волонтер України».

Від щирого серця хочемо привітати військовослужбовців Національної гвардії України зі святом! Бажаємо Вам, дорогі герої, підтримувати високий рівень свого професіоналізму, а також здоров'я та стійкості!

Отримати консультацію щодо вибору нагородної атрибутики

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня