Новорічна пропозиція для корпоративних клієнтів

Корпоративна атрибутика

Корпоративна атрибутика з логотипом Вашої організації - чудовий передноворічний сувенір, що додасть елегантності зовнішності співробітників компанії.  Витончені запонки і затискачі для краваток підкреслять імідж та престиж Вашої організації. Для виробництва корпоративної атрибутики ми використовуємо технології лиття та хімічного гравіювання. Дерев'яні та оксамитові футляри нададуть більш урочистого та презентабельного вигляду новорічним сувенірам.

Монета (медаль) у футлярі

Також одним із популярних новорічних подарунків є сувенірні монети та медалі. Завдяки своїй унікальності та оригінальності вони займають почесне місце серед  корпоративних та бізнес-сувенірів. Традиційно монети виготовляються за допомогою технологій штампування (карбування), лиття та хімічного гравіювання. Нагороджуйте своїх шановних клієнтів чи партнерів новорічним сувеніром – пам'ятною монетою у футлярі з оксамиту. Пам'ятна медаль у футлярі з логотипом компанії - незабутній новорічний подарунок для Ваших клієнтів та партнерів.

Металеві значки

Металеві корпоративні значки - одна з найпоширеніших категорій сувенірної атрибутики. Дані корпоративні аксесуари нададуть вишуканості діловому образу та   підкреслять високий рівень успішності Вашої компанії. Для виробництва значків ми використовуємо такі технології, як: лиття, штампування, хімічне гравіювання.

Диплом травлений

Відмінним новорічним подарунком для Ваших бізнес-партнерів стане елітний металевий диплом. Металеві дипломи вважаються найбільш престижними та довговічними  нагородами. Суть технології їх виготовлення полягає у перенесенні зображення у вигляді заглиблень на заздалегідь підготовлений метал латунь, який потім забарвлюється високоякісними емалями або лаками. Дипломи мають відполірований блискучий вигляд чи матуються. Диплом кріпиться на дерев'яну основу.

Диплом гравертон

Ще одним ексклюзивним подарунком до нового року клієнтам, партнерам та співробітникам є дипломи гравертон. До основних переваг цих дипломів можна віднести  їхню вартість, оперативність виготовлення та можливість нанесення на метал повнокольорового зображення високої якості. Друк виробів здійснюється шляхом перенесення зображення на поверхню заготовки за допомогою високої температури. Картинка виходить дуже яскравою та стійкою до зовнішніх впливів. Диплом кріпиться на дерев'яну основу.

Призи та сувеніри

Цінним новорічним подарунком для партнерів з бізнесу та клієнтів стануть першокласні призи з металу, скла або акрилу. Ексклюзивні VIP призи та сувеніри підкреслять  престиж та успіх Вашої компанії. Спеціалісти нашої виробничої організації здійснюють якісне виготовлення призів та сувенірів за індивідуальним замовленням за допомогою технологій лиття та хімічного гравіювання. Всі призи та сувеніри виготовлені з якісних матеріалів, мають неповторний та унікальний зовнішній вигляд. Подарункова упаковка надасть урочистості новорічним сувенірам.

Отримати консультацію щодо вибору нагородної атрибутики

Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня